Transfery na lotniska

4 lipca 2018

Podróżowanie samolotem jest niezwykle komfortowe i bezpieczne, a na wielu trasach trwa nie dłużej niż 2-3 godziny. Pewien problem pojawia się z transportem na lotnisko. Jadąc tam swoim samochodem, musimy zostawić go na płatnym parkingu, co znacznie zwiększa koszty przelotu. Tańszą opcją są autobusy rejsowe kursujące na lotnisko. Jednak wymagają one dotarcia z bagażami na przystanek, a do tego jeżdżą o określonych porach. Jeśli trafimy na lot o nietypowej porze, może okazać się, że będziemy czekać np. 4-5 godzin. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem są indywidualne transfery na lotnisko. Dzięki nim czas spędzony na lotnisku ograniczony jest do minimum. Kierowca przywiezie nas na lotnisko, tak żebyśmy mogli na spokojnie przejść odprawę, ale nie czekali na nią. W przypadku transferu do hotelu pojawi się on o godzinie naszego przylotu, tak żebyśmy nie musieli czekać. Oferta indywidualnych transferów lotniskowych przeznaczona jest dla grup znajomych, osób podróżujących w celach biznesowych, a także dużych rodzin. Transfery na lotnisko Wrocław oferuje wiele firm. Jednak wśród nich wyróżnia się firma Ramzes, ze względu na flotę komfortowych minibusów w wersji z podwyższonym standardem.

Transfery lotniskowe Wrocław

Transfery na lotnisko Wrocław

Firma Ramzes świadczy usługi transportu od 1992 roku. Ma ona licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego i certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Obecnie firma skupia się przede wszystkim na transferach z lotniska Wrocław-Strachowice do hoteli, a także na transporcie w obie strony pomiędzy Wrocławiem a lotniskami w Berlinie i Pradze. Na życzenie klienta organizowane są transfery na innych trasach.

Ramzes oferuje przejazdy minibusami Volkswagen Caravelle w wersji Comfortline z podwyższonym standardem. Auta te mają trzystrefową klimatyzację, komfortowe fotele, dużą przestrzeń bagażową, dostęp do sieci Wi-Fi i systemy audio-wideo. Dzięki temu wszystkiemu przejazdy mijają w miłej atmosferze. Samochody są serwisowane w autoryzowanym salonie firmowym Volkswagena, w którym zostały kupione. Gwarantuje to ich niezawodność i pozytywnie wpływa na poziom bezpieczeństwa. Opłaty za przewóz można dokonać e-przelewem (poprzez serwis dotpay.pl), a także kartą kredytową u kierowcy. Masz możliwość płatności z góry, ale nie musisz tego robić. Możesz zapłacić dopiero po dowiezieniu Twojej grupy do miejsca docelowego. Opiekę otrzymujesz już przed halą przylotów, gdzie zostaniesz przywitany przez kierowcę z tabliczką rozpoznawczą. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Ramzes, to zlecenia przyjmowane są non-stop 7 dni w tygodniu, przez 24h na dobę pod telefonem +48 601 70 33 31 lub mailowo pod adresem biuro@ramzes.wroclaw.pl.