Komfort i bezpieczeństwo – tak poszerzamy flotę o nowe Volkswageny

20 grudnia 2018

Transport osób musi być połączeniem wygody oraz poczucia pełnego spokoju ze strony przewożonych osób. W tym kontekście wyjątkowe znaczenie odgrywa flota używana do przewozu większych grup. Naszą nowością są dwa, wyjątkowo bogato wyposażone Volkswageny.

Jakość pojazdów sprawia, że bez cienia wątpliwości Ramzes może zapewnić wygodny, komfortowy przewóz przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Zakupione pojazdy Volkswagen to modele Caravelle T6 – dodatkowo oparte na prestiżowej linii wyposażenia Comfortline. Dla Klientów korzystających z usług transportowych oznaczać to będzie połączenie wszystkiego, co szczególnie istotne – szybkości, wygody i technologii bezpieczeństwa.

Uwagę zwracają bowiem właściwości technicznej nowych Volkswagenów. Szybkość zapewnią im najmocniejsze w tej linii silniki o pojemności 2.0; 204 KM skryte pod ciemnogranatową maską zapewnią dynamikę i pełną kontrolę nad osiąganą prędkością. Co ważne: dysponujemy modelami zarówno w wersji wysokoprężnej jak i benzynowej.

Wygoda podczas transportu

Komfortowe warunki jazdy podczas przewozu osób gwarantują w Caravelle T6 rozwiązania techniczne na poziomie silnika jak i zastosowane we wnętrzu pojazdu. Płynna jazda – również przy dynamicznych zmianach na drodze – to efekt m.in. automatycznych 7-stopniowych skrzyń biegów DSG. Ewentualne trudne warunki jazdy są – z perspektywy osób korzystających z przewozu osób – niezauważalne. Wnętrza dostosowano do nawet 8 pasażerów; pojazdy zapewniają równocześnie dużo miejsca na bagaż w odrębnym sektorze. Nasi Klienci mogą też liczyć na świetne warunki do relaksu podczas transportu. Zapewniają to m.in. zastosowany w linii Caravelle pakiet akustyczny ograniczający poziom szumu odczuwalnego podczas jazdy, a także swobodny dostęp do internetu – wi-fi do dyspozycji gości.

Pojazdy, które cechuje uniwersalność

Poszerzenie floty samochodowej o dwa nowe auta daje nam duże możliwości nowej jakości transportu. Volkswageny Caravelle T6 to z jednej strony pojazdy o charakterystycznej, stonowanej elegancji – reprezentacyjny charakter zapewnia im m.in. metaliczny, ciemnogranatowy kolor oraz efektowna sylwetka zachowana mimo potencjału osobowego. Pojazdy doskonale wpisują się w założenia nowoczesnego transportu; zgodność normy spalin z poziomami Euro 6 sprawia, że spełniają kryteria dla pojazdów wjeżdżających do centrów miast. To szczególnie istotna wartość w przypadku przewozu osób w miastach zachodniej Europy.

Nowe Volkswageny Caravelle T6 z powodzeniem mogą być przez Ramzes wykorzystywane zarówno w przypadku dłuższych odległości jak i tras stosunkowo niewielkich, ale wymagających szczególnego komfortu transportowanych osób – np. osób starszych lub przedsiębiorców planujących pracę podczas jazdy. Świetnie sprawdzają się m.in. w przypadku zamówień na przewóz grup osób na lotnisko we Wrocławiu czy też podczas przewozu w odwrotną stronę. Połączenie elegancji oraz bogatego wyposażenia daje również szersze możliwości w kontekście obsługi zamówień o charakterze biznesowym.

Jeśli jesteś zainteresowany transportem osobowym, to skontaktuj się z firmą Ramzes przez telefon +48 601 70 33 31 lub mailowo pod adresem biuro@ramzes.wroclaw.pl.