Transport na imprezy sportowe i kulturalne

12 maja 2018

Przez ostanie 10 lat w Polsce wybudowano wiele nowoczesnych obiektów, na których mogą odbywać różnego rodzaju wydarzenia zarówno sportowe, jak i kulturalne. Wreszcie mamy stadiony i hale z prawdziwego zdarzenia, których nie musimy się wstydzić. Dzięki temu gościliśmy w Polsce wielkie imprezy sportowe: piłkarskie Euro 2012 i EURO do lat 21 w 2017, EuroBasket 2009, ale również szereg innych wydarzeń mniejszej kategorii.

W Polsce odbyły się gale UFC (największej organizacji MMA na świecie) w Krakowie (11 kwietnia 2015) i Gdańsku (21 października 2017), kilka razy w roku zapełniane są kilkunastotysięczne hale, przez fanów naszej rodzimej Konfrontacji Sztuk Walk, która pretenduje do miana największej organizacji MMA w Europie. Nie tak dawno zrobiła ona galę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na najciekawszych meczach piłkarskich w Ekstraklasie i reprezentacyjnych pojawia się po kilkadziesiąt tysięcy osób. Dzięki nowoczesnym halom i stadionom coraz więcej gwiazd muzyki światowej przyjeżdża na koncerty do Polski. Ostatnio gościliśmy Beyonce i Jay-Z na PGE Narodowym, a wcześniej takie znakomitości jak Sting, Metallica, Maroon 5, Ellie Goulding, Imagine Dragons, Kings of Leon, Nickelback, Twenty One Pilots, czy bożyszcze nastolatek Justina Biebera (więcej o transporcie VIPów przeczytasz tutaj). Bogata sieć autostrad pozwala na podróżowanie w szybkim tempie po całej Polsce. Oprócz wydarzeń sportowych i kulturalnych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Gdańsku możemy odwiedzić te w Pradze, Bratysławie czy Berlinie. Np. z Wrocławia do tych stolic możemy dostać się w czasie poniżej czterech godzin.

Wrocław Transport na koncerty

Imprezy sportowe i kulturalne to wielka dawka emocji. Jednak zanim będziemy mogli przeżywać wspaniałe chwile, musimy dostać się na miejsce wydarzenia. Podróż koleją czy autobusem rejsowym nie należą do najprzyjemniejszych. Dojazd na dworzec, długi przejazd, słaby komfort miejsc to tylko niektóre z wad takiego rozwiązania. Jeśli chcemy wybrać się własnym samochodem, musimy martwić się o miejsce parkingowe, zaplanowanie dojazdu, korki po drodze itd. Dobrym pomysłem jest wynajęcie indywidualnego transportu na imprezy sportowe i kulturalne. Firma Ramzes działające od 1992 roku we Wrocławiu zapewnia dowóz na imprezy na terenie Polski, jak i poza nią (Berlin, Monachium, Bratysława, Praga itd.). Kierowca zawiezie nas na miejsce, a później po zakończeniu odbierze z imprezy. Komfort i bezpieczeństwo podróży zapewnione są przez minibusy Volkswagen Caravelle w wersji Comfortline z podwyższonym standardem. Wygodne fotele, trzystrefowa klimatyzacja, internet przez Wi-Fi, systemy audio-video to tylko niektóre udogodnienia dla podróżnych. Wszystkie minibusy są serwisowane w salonie Volkswagena, dzięki czemu można polegać na ich niezawodności. Zamówienia można składać przez całą dobę poprzez telefon lub e-mail. Zapłacić za transport można z góry albo dopiero po dostarczeniu na miejsce. Firma Ramzes spełnia wszelkie wymagania prawne co do transportu osób, także tego międzynarodowego. To m.in. licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego i certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób.

Jeśli jesteś zainteresowany transportem na imprezy sportowe lub kulturalne, to skontaktuj się z firmą Ramzes przez telefon +48 601 70 33 31 lub mailowo pod adresem biuro@ramzes.wroclaw.pl.